Farkımız

YükümYolda ekibi olarak lojistik yönetim ihtiyaçlarınızı ve sıkıntılarınızı iyi biliyoruz. Lojistik çözüm ortaklarınız ile daha verimli, sorunsuz ve yönetilebilir bir çalışma arzuluyorsunuz. Maliyetlerinizi aşağı çekecek alternatif lojistik yükleniciler ve taşıyıcılar arıyorsunuz. Yükünüzü taşıtacak en uygun aracı zorlanmadan bulmak istiyorsunuz. Yükünüzü kolayca takip edebilmek istiyorsunuz. Araçlarınıza dönüş yükü bulmayı kolaylaştırmak istiyorsunuz. İster özmal olsun ister bireysel nakliyeci, araç portföyünüzü yönetebilmeyi talep ediyorsunuz. Bütün bunları yaparken de karmaşık olmayan ve herkesin kolayca kullanabileceği bir sistem olsun istiyorsunuz.
YükümYolda olarak bunları sağlayabilmek için çok çalıştık, umarız başarılı olmuşuzdur.

Neden Yükümyolda'yı Kullanmalıyım?

Hepsi Bir Yerde: Temel lojistik operasyon süreçlerinizi iş yaptığınız firmalar ile tek bir platform üzerinden yönetirsiniz.

Verimli: Günlük lojistik operasyonu telefon trafiğini azaltarak karmaşaya son verirsiniz.

Yönetilebilir ve Şeffaf: Yük taşıma işlerinizin performansını izleyebilir ve ölçebilirsiniz.

Ekonomik: Size uygun hizmet paketi satın alır ve sadece kullandığınız kadar (araç ataması başına) ödersiniz. Aylık/yıllık sabit ücret yok!

Lojistik İş Ağınızı Kurun: İş yaptığınız firmaları YükümYolda’ya davet ederek kendi benzersiz lojistik iş ağınızı kolayca oluşturursunuz. Tek bir kanaldan iletişim kurun ve lojistik işinizi yönetin.

Sade ve Kolay: Kullanıcı dostu tasarlanmış arayüzlerimiz ile temel lojistik operasyonel ihtiyaçlarınızı bir-iki tıklamayla kolayca karşılarsınız.