Hakkımızda

Lojistik sektörüne hizmet veren tüm paydaşlarımıza On-line "Lojistik Yönetim Sistemini" sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Artık firmalarımız için lojistik hizmet yönetimi daha kolay ve zahmetsiz.

Bu PLATFORM, yük veren firmaların hali hazırda çalıştıkları Lojistik Servis Sağlayıcıları ile olan iş akışı süreçlerini daha verimli yönetmesini sağlayacak önemli bir araçtır. Ayrıca proje ihalesi açmak, yükünüze spot araç bulmak, araçlarınızı yönetmek, yükünüzün durumunu takip etmek ve firmanıza yük taşıma işi bulmak hiç bu kadar verimli olmamıştı.

Türkiye'de ilk defa sektörün ayrılmaz bir parçası olan KOMİSYONCU'ları sisteme entegre eden platform, en uygun fiyata güvenilir araç tedariğinin de öncüsüdür.

YükümYolda'nın en büyük özelliği, kendi iş ağınızı oluşturabilmenizdir. Çalıştığınız firmaları YükümYolda'ya davet ederek lojistik iş süreçlerinizi tek bir sistem üzerinden yönetebilirsiniz. Günlük yoğun operasyonel telefon trafiğine ve lojistik operasyonlarının geleneksel yönetimine alternatif bir çözüm sunuyoruz. Operasyonlarınızı lojistik çözüm ortaklarınızla beraber YükümYolda üzerinden yöneterek zaman ve para tasarrufu sağlarsınız.

YükümYolda'yı sizler için sade ve çok kullanışlı tasarladık. Günlük operasyonel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Eğitime ihtiyaç duymadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deneyimleyip faydalanmanız temennisi ile...